29/10/2014 GOLDEN TOUCH BBX: DJ WichXChampionSound

GOLDEN TOUCH BBX: DJ WichXChampionSound 29/10/2014

DJ WICH A SPOL VE VELKÉ LUCERNĚ? VYPRODÁNO, DĚKUJEME, PŘIDÁVÁME

DJ Wich a kapela Champion Sound to dokázali. Zvedli rukavici v podobě výzvy jménem Velký sál Lucerna. Vysnili si, že jí snad naplní. A? A skutečnost je ještě lepší, než odvážné snění. Po 4 týdnech hlásí vyprodáno. Mají hotovo? Nikoliv. Přidávají. Hosty a pro obrovský zájem na středu 29.10. i celej další koncert.Bylo to velký a bylo to rychlý. Byla to velká výzva, lajsnout si koncert ve Velkém sále Lucerna. Ne, že ne. Ne že by se to už někomu nepovedlo. Ono totiž asi není úplně náhoda nebo nedopatření, že to dosud nikdo z hiphopových ikon ani nezkusil. Byl to skok do neznámých vod. Ale teď už je jasné, že když se s tím neserete a skočíte tam poctivej kufr, můžete taky poslat velice solidní vlnu.Vyprodat velkou Lucernu za měsíc. Vyprodat jí rychleji, než stihnete dokončit finální seznam hostů a vizuál, to je vážně celkem metal. Díky moc. Že bysme se teď na vás za odměnu vyprdli a za ten obří support vás tolik nechali doma a měli klid a jistotu? To ne. Jdem do toho znovu. Chvilku to trvalo domluvit. A třeba takový Separ bohužel ve středu nemůže, ale zase bude Dara Rolins a celkově jsme oproti původnímu plánu přidali ještě Ega a Refewa, šetřit vás ani na vás rozhodně nehodláme... Oba dny bude v Lucerna Music Baru i popůlnoční afterparty. Začínáme od nuly a jdeme do toho znovu naplno. Najde se další velká parta lidí, co chce tenhle grandiózní milník v historii domácích rapových koncertů zažít? My věříme, že jo.Vidíme se ve středu 29.10. a ve čtvrtek 30.10. a oslavíme to společně jak zvonky štěstí.

Další:

Linky:

Web:

www.goldentouch.cz

www.championsound.cz

Facebook:

FB událost:
www.facebook.com/events/337049176458304/

www.facebook.com/djwich.goldentouch

www.facebook.com/championsoundliveband

Golden Touch Boombox
29.10. a 30.10.2014 (vyprodáno), Palác Lucerna - Velký sál:
DJ WICH X CHAMPION SOUND faturink Rytmus, Majk Spirit, Vladimir 518, Ego, Orion, Separ, Indy, Dara Rolins, Paulie Garand, La4, Boy Wonder, Martin Svátek, PIO Squad, Vec, Zverina, Elpe, Supa, Delik, Refew, GR Team
Speciální hosté: Laci Strike & SDA, Marimba Live Drums
Support / afterparty (Lucerna Music Bar): DJ Maztah & DJ Australan

Přidat příspěvek (2)
Jméno: 
Kód:
Kód:
BOOMBOX

Díky za props. Udržet pozornost a energii déle, než 90 minut je problém a navíc, vybrat z více jak 400 beatů, co DJ Wich za 15 let vydal nějakých 30 nejlepších je oříšek sám o sobě. Někdo s ním má několik alb (třeba Indy), ale někdo jen jedinou skladbu (třeba Boy Wonder), přesto jsou třeba oba ve výběru. Snažili jsme se to udělat co nejlepší a udělali pro to maximum. Jsme rádi, že se výsledek líbil, i když to neznamená, že to bylo bez chyby.

Skvělá akce, jen zklámání co se týče délky koncertu (1,5 hod. - nepočítám úvodního DJ), žádné přídavky:( Někteří interpreti jen po 1 singlu:( (čekala jsem cca 3 singly od každého). Za delší akci (2-3 hod.) bych byla ochotná zaplatit víc za vstupenku. Jinak organizace skvělá, krátký fronty na pití, skvělý ozvučení..

 
Queens x Hip Hop Shop