24/06/2010 ITS BIGGER THAN BOOMBOX: Dead Prez

PRESS PHOTOS:
Dead Prez - klikni pro zvětšení Dead Prez - klikni pro zvětšení

ITS BIGGER THAN BOOMBOX: Dead Prez 24/06/2010

Dead Prez už zítra - sleduj lineup a televizní spot

Poslední den nás dělí od momentu, kdy se Lucerna Music Bar otřese v základech, jakmile zazní legendary hláška "fake, fake, records, records" a rozjede hymna "Hip Hop". Ještě než dojde na Dead Prez - prezidenty politického rapu, rozehřeje vás parta DJ's. Rezidentní Tuco, mocný dirigent jihlavských PIO Squad J-Kid i posila ze zahraničí - The Famous Deck Team aka DJ's Smart & Crypt z Německa, kteří se minule na koncertu Swollen Members líbili jak pod pódiem, tak na pódiu – Madchild je po koncertu jmenoval oficiálními evropskými Battle Axe Warriors.
Večer před vysvědčením, čtvrtek 24.6. se bude slavit rap podle následujícího rozvrhu:

It's Bigger Than Boombox
20:00 - 21:00 DJ Tuco /UK/
21:00 - 22:00 DJ J-Kid
22:00 - 23:30 The Famous Deck Team (DJ Smart & DJ Crypt) /D/
23:30 - 00:30 DEAD PREZ /USA/
00:30 - ??:?? The Famous Deck Team (DJ Smart & DJ Crypt) /D/
Od koncertu Dead Prez nás dělí přesně týden. Už za týden bude Lucerna Music Bar vřít pod tvrdejma basama politických aktivistů, takže se na ně pojďme podívat trochu blíž.

První dekáda třetího tisíciletí skončila a hádejte, co byla její nejvýraznější rapová skladba? Nevíte? Tak zkuste zahrát hymnu "Hip Hop" od dead prez ve tři ráno na mejdanu, kde už u dveří zakopáváte o mrtvého maxipsa a jakmile zaslechnete heslo "Fake, fake records, records" a najedou první mocné basy tohoto kousku, rázem se ocitnete na nejrozjetějším mejdanu v okolí. M-1 a Stic.man - revolucionáři a gangstas zároveň, kteří se už na prvním albu "Let's Get Free" definovali jako "někde mezi Public Enemy a NWA" jsou díky téhle skladbě nesmrtelní a v hiphopové síni slávy mají rezervovanou celou místnost. Nabídnout toho ale můžou mnohem víc, než jednu hymnu jednoho desetiletí.
Pro lehkou představu o tom, co vás tak může naživo v jejich podání čekat, stačí mrknout i na film - jejich koncert jste totiž mohli vidět třeba v super kousku Block Party. A nutno dodat, že jde o opravdu, ale opravdu spešl zážitek a všechno jen ne "obyčejný, klasický rapový koncert". O penězích se v rapu mluví skoro vždy... Jde o ně přeci jen až na prvním místě. Viděli jste už ale nějakou rapovou kapelu na koncertě dolary pálit, jakožto symbol špatného světa? V jiné interludě dead prez hází do publika jablka s tím, že musí zdravě jíst... Když vynechám pár pokusů nalít z pódia groupies v první řadě alkoholem, aby padly zábrany, o váš pitný režim, natož pak jídelníček, se asi taky stará jen málo z vašich oblíbených rapperů.
Ale zpátky k muzice. Loni Dead Prez vydali své třetí album - "Information Age", venku mají i 3 pokračování mixtapu "Turn Off The Radio" a protože trojka je pěkný číslo, mají do třetice ještě společnou desku s 2Pacovou partou The Outlawz - "Can't Sell Dope Forever" (a to ještě přeskakuju sólo desky, co mají venku oba dva).
Sečteno, podtrženo: Energie na rozdávání, konspiračních, politických i stravovacích teorií na encyklopedii a narvaných skladeb na tři večery. Konec školního roku se oslaví mocně, protože "It's bigger than hip hop". Klipy:


IT'S BIGGER THAN BOOMBOX:
Lucerna Music Bar, 24.6

DEAD PREZ /USA/
The Famous Deck Team (DJ Smart & DJ Crypt) /D/ (www.famousdeckteam.com )
DJ J-Kid /PIO Squad/
DJ Tuco

FACEBOOK EVENT - přihlaš se na párty!

Předprodej: Ticketpro, Ticketstream, Ticketportal a pokladna Lucerna Music Bar (zde bez poplatků)
K dispozici budou i VIP lístky s Havanou na celou noc zdarma.

Ceny lístků:
do konce dubna: 400,- + poplatky
od května až do akce: 500,- + poplatky
na místě: 600,-
VIP vstupenky: 900kč + poplatky

Lucerna Music Bar, Praha 1, Vodičkova 36, Czech Republic
mapa

RapshopSkateshopGirlshopOcko TVBotas66 GalleryEckoQueensRepresentPowershopRydel HouseGrowshopStreetMarket.czPartyplanet.czFanonlineLibimseti.czMusicserverXchat.czBbarak Hip Hop MagazineExpats.czCreamRadio WaveRadio 1spinAntifa
Přidat příspěvek (24)
Jméno: 
Kód:
Kód:
ltkqege

eiDYF6 pdiwvxzzcnvf

ltkqege

eiDYF6 pdiwvxzzcnvf

dmewbapgw

gT7A0k rkgvhlouflvg

Bayram

Adoro a sua sensibilidade para fotos Como Virginia disse antes vc capta a alma das coiass,lugares,pessoas;fiquei um tempe3o admirando o olhar daquelas criane7as(a menina ruiva e o garoto).Cada vez melhor,Consu!Bjos!Enjoy!!***Faz muito tempo que estou de olho nas suas pulseiras rsrsrs! Desde o post sobre braceletes,lembra??Adoro essa misturinha sf3 reconhee7o a da H.Stern As que parecem mie7angas se3o brasileiras?? Estou desejando umas desse tipo BJOS!!!

jeremy scott adidas

Tiger gave Stuart Appleby the gift that keeps giving. For the second year in a row, the world's top player opted out of competing in this week's season-opening Mercedes Championship. http://www.adidasjeremyscotte.com/

jeremy scott adidas

Tiger gave Stuart Appleby the gift that keeps giving. For the second year in a row, the world's top player opted out of competing in this week's season-opening Mercedes Championship. http://www.jeremyscottadidases.com / http://thekneeslider.com/archives/2011/08/05/learn-artificial-intelligence-online-from-the-darpa-challenge-winner/#comment-427206

cejxsdmta

yLRwVd , [url=http://rwjoghhgutmd.com/]rwjoghhgutmd[/url], [link=http://wemdxpkcfrnn.com/]wemdxpkcfrnn[/link], http://pxgnedhzljuc.com/

nmuktzhr

7FbqaQ , [url=http://nqtgolsidcyw.com/]nqtgolsidcyw[/url], [link=http://nyavqcloxsnz.com/]nyavqcloxsnz[/link], http://rmffbmlhnugz.com/

zwkmgqmshkg

UWyOYT bwplmproddni

Storm

Play informative for me, Mr. internet wiertr.

chjchj

Your article was good, ah, I love ugg boots cheap it. Hope to have more words for us to read! I wish you all the best! !

Hip Hop revolucionario

To Tejpa: no vzhledem k tomu, že česká mládež je naprosto vypatlaná a s vymytejma mozkama (jako např. Ty), tak budou socialisti možná jenom na pódiu.

Hip Hop revolucionario

To Tejpa: no vzhledem k tomu, že česká mládež je naprosto vypatlaná a s vymytejma mozkama (jako např. Ty), tak budou socialisti možná jenom na pódiu.

haro

Sny se prej plní nejen o vánocích čeče nebuď z prahy jen tam jezdi na pořádnou muziku .píz

@narchista

tomu ver, sme tam vsetci jak na koni

pimpalíny

tak to si nenechám ujít , díky pánové a dámy

riwser

chlape ty mas vyber , ještě bych ti tam doplnil tak akorát Sadata ,Grand Pubu , aspon Chali 2nu když ne J5 ,a Lorda Finesse a ještě něco málo .

MC.GIVES

to je skoda protoze tu byli boot kemp clik bez nich ale nebyli by spatny pozvat sunz of man CELY,Group Home,das EFX,COOLIA .Cella Dwellas,Keiht Murey,a nebo dokonce Mic Gerinima i kdyz ten na tom asi bude stejne jak ty OGC.A nebo nejakou francii Busta Flex,Arsenik.Assassin,KDD,La Brigade,AIM ci NTM.Myslim ze z tehlech frajeru tu nebyl este zadnej kort z ty francie tak myslim ze byste udelaly obrovskou radost nejen me ale i hodne lidem nasi hopovy komunity PS:Verim vam ze snad nekdy zaslechneme nektery z tehlech zvucnych jmen v ceskych klubech

G4

OGC chceme taky vidět, ale s těma to vypadá, že už nikdy koncerty dávat nebudou :(

MC.GIVES

to je dost na tenhle koncert cekam uz pekne dlouho za to dik a velkej respect uz sem myslel ze tu nikdy nebudou jeste pozvete O.G.C a budete ty nejvetsi frajeri

 
Queens x Hip Hop Shop