23/02/2015 SWEDISH BOOMBOX: Looptroop Rockers

SWEDISH BOOMBOX: Looptroop Rockers 23/02/2015

NAZÍ ŠVÉDI SE VRACÍ - LOOTROOP ROCKERS PO ČTYŘECH LETECH TÁHNOU NA PRAHU

Klasika. Kult. Legenda. Proslulost lokální, s dopadem globálním a drtivým jak hala Globen. Zase? Ano, zase po čtyřech letech. S novou deskou, novou show a starou známou energií a charizma se parta Looptroop Rockers vrací jak we will, we will rock you.

Looptroop Rockers - Halos from Looptroop Rockers on Vimeo.Už je to tak. Zase jednou táhnou Švédi na Prahu. Zase jednou koncem Února bude mejdan. Zůstává vlastně všechno. Kulisy - bude hrát Lucerna Music Bar. I postavy - tedy LTR v plný sestavě. Promoe s bombaklat dreadama na hlavě i bradě zas o něco delšíma, Embee, CosM.I.C. i Supreme se stejně naleštěnou holohlavou... Jen šlágry, co zlidověli, doplní i fláky z nový desky. A že se kousek s názvem Naked Swedes zase jednou povedl, o tom snad netřeba dlouze polemizovat. Věřte nebo ne, za posledních 10 let je tohle třetí koncert Looptroop Rockers v Praze a že zase jednou probudí vášně, to je jasný, jak šest miliard facek.Vstupenky v předprodeji za 390 Kč (+ poplatky) na pokladně Lucerna Music Baru (bez poplatku), na www.musicbar.cz a v předprodejních sítích GoOut.cz (výdejní místo v obchodu Freshlabels Store, Panská 9, Praha 1), Ticketpro, Ticketportal a Eventim. Na místě budou lístky k mání za 450 Kč.

Videa:

Linky:

Oficiální Facebook událost:

facebook.com/events/341015872759715/

Web:

www.looptrooprockers.com

www.musicbar.cz

Swedish Boombox
23.2.2015, Lucerna Music Bar, Praha:
LOOPTROOP ROCKERS /SWE/
Support: 1210 Symphony (DJs Chocolatic & Diskotek)

Předprodej: GoOut.cz - výdejní místo v obchodu Freshlabels Store, Panská 9, Praha 1, Ticketpro, Ticketportal a Eventim a pokladna Lucerna Music Bar (zde bez poplatků)

Ceny lístků:
Předprodej do akce: 390,- Kč + poplatky
Na místě: 450,- Kč

Lucerna Music Bar, Praha 1, Vodičkova 36, Czech Republic
mapa

Přidat příspěvek (0)
Jméno: 
Kód:
Kód:
 
Queens x Hip Hop Shop