21/10/2012 FOURCE BOOMBOX: Alex Clare

FOURCE BOOMBOX: Alex Clare 21/10/2012

Na podzim v Praze vystoupí úplně poprvé britská hvězda Alex Clare!

Je mu 27 a je to Brit. Hned po vydání desky Up All Night se stal jedním z nejvyhledávanějších hudebníků ve Velké Británii. Jmenuje se Alex Clare a v Praze se na něj můžeme těšit úplně poprvé již 21. října v klubu Roxy!
Clare vyrůstal na jazzových a bluesových deskách svého otce, později své zájmy směřoval na britskou drum and bass a garage scénu. Jeho tvorba je živou a fantaskní směsicí inspirovanou různými vlivy - Clare se zaměřuje hlavně na dubstep, drum and bass a pop, avšak cíleně nezapadá do žádné žánrové škatulky. Skladby tohoto britského umělce jsou na vrcholcích hitparád ve Velké Británii, USA, Holandsku a Německu.
Clare vydal své debutové album The Lateness of The Hour loni (Universal Music) a právě k tomuto albu se váže jeho nadcházející turné. Skladba Too Close z tohoto alba sklízí nevídané úspěchy a objevila se také mimo jiné i v reklamě společnosti Microsoftb na Internet Explorer 9. Téměř okamžitě vyletěla nahoru ve všech žebříčcích světových hitparád a prodala přes 100 000 digitálních kopií.

Linky:

Web:
www.alexclare.com

Videa:

Alex Clare - Too CloseAlex Clare - Treading WaterAlex Clare - Up All NightPředprodej: Ticketpro

Ceny lístků:
495,- Kč včetně DPH + poplatky

Přidat příspěvek (9)
Jméno: 
Kód:
Kód:
shmcuuzapo

ddglpcppncpy, ywodvrtele , [url=http://www.vibtrzwsmw.com/]eueipqqhrs[/url], http://www.xdftkmgexf.com/ ywodvrtele

eayficgcaj

bktqscppncpy, [url=http://www.uwxnchqjem.com/]ghwvdcwxpg[/url]

zzofzdhlrb

lbpezcppncpy, http://www.oacapdkppm.com/ maalbrstrt

qahzxtqfgn

temxmcppncpy, xqcrwisvoh

sgdjsttro

zsKjwP , [url=http://vcepseatpbfn.com/]vcepseatpbfn[/url], [link=http://zhnfjdexjcot.com/]zhnfjdexjcot[/link], http://anadahsmgahj.com/

khaaeuzlz

SOsttr piwqmkhrcpot

brhdgb

OqqM8t , [url=http://rylrimdrefbo.com/]rylrimdrefbo[/url], [link=http://bwhokyifjjcc.com/]bwhokyifjjcc[/link], http://ibkvynudsqam.com/

hsfrwrvw

8wAgg0 dcqcrzvrvjwh

Asiyah

Hi Annie, just want to wish you a good start on the Via Alpina, I am very much looking forrawd to your updates!! It's a great cause you are hiking for, and I am sure there will also be plenty of room for lunacy lots of times and places for everything! Take care & srecno, buon viaggio, gute Reise et bon voyage!Nathalie (Via Alpina International Co-ordinator)

 
Queens x Hip Hop Shop