20/04/2010 BOOMBOX YOU CAN TRUST: La Coka Nostra

BOOMBOX YOU CAN TRUST: La Coka Nostra 20/04/2010

Osobní pozvánka od Dje Eclipse a Slaine


Nech se pozvat na SHOW v podání LA COKA NOSTRA!!!


Věčný Everlast vystoupí 20.4. poprvé v Praze
Grammy ověnčený rapper, zpěvák a kytarista v jedné osobě - Everlast bude k vidění v Praze. Společně se svojí kapelou La Coka Nostra vystoupí 20. dubna v Lucerna Music Baru.
Narozdíl od loňského léta, kdy mělo v Praze štěstí jen pár vyvolených, co si ho den po vystoupení na Hip Hop Kempu všimli v publiku na koncertě Radiohead a zůstal jim podpis na lístku nebo fotka v mobilu, ho tak teď všichni konečně uvidí na pódiu. Fanoušci jeho éry "kytary a klobouku" a hitů jako "What It's Like" nebo "Put Your Lights On" se Santanou, fanoušci jeho éry "elegán pomáda" rapu z dob, co patřil do party Rhyme Syndicate Records, které šéfoval Ice-T, fanoušci jeho éry "irského chuligána" a jeho první rapové kapely House Of Pain s nesmrtelnou hymnou "Jump Around" i fanoušci jeho současné éry "šedý vlk" a rapové "super kapely" La Coka Nostra - ti všichni se sejdou 20. dubna v Lucerna Music Baru, aby si přišli na své.
Erik Schrody, jak zní Everlastovo ctěné občanské jméno, tráví v muzice více jak polovinu ze 40 let, co se prochází po zemi. Stihnul toho za svojí bohatou kariéru opravdu hodně a jen málo z toho, na co sáhnul, se mu nepovedlo a nezanechal v tom výraznou stopu. Měl štěstí na spolupráce s dalšími velikány - Ice-T, Cypress Hill, Carlos Santana, Non Phixion... Měl vždy čuch na hity - "Jump Around", "What It's Like", "Put Your Lights On", "That's Coke". A že ještě neřekl své poslední slovo a na koncertě má pořád dost energie, to dokazuje třeba tím, že si ve čtyřiceti, tedy ve věku, kdy většina jeho kolegů připomíná maximálně chodící exponát muzea voskových figurín, s klidem troufne na roli headlinera festivalů pro 20.000 lidí a pořád je dostane do zatraceně skutečného varu.
Přijďte se o tom přesvědčit na vlastní oči 20. dubna do Lucerna Music Baru. Kdo ví, další šance vidět Everlasta naživo už taky být nemusí, i když by měl být podle svého jména věčný.

La Coka Nostra rozbije Prahu!

Důvodů, proč si nenechat ujít historicky první klubový koncert La Coka Nostra v Praze, je mnoho : splnit si už skoro zapomenutý sen, že ještě uvidíte naživo House Of Pain. Splnit si sen, že naživo uvidíte Everlasta, co je ve hře od roku 89 a na kontě má krom mnohonásobné platiny za brnkání na kytáru také spolupráce s lidmi jako Ice-T, Dilated Peoples, Swollen Members nebo taky Madonna a Carlos Santana. A nebo si jen splnit ten nejprostší sen a vidět naživo asi nejlepší rapovou kapelu současnosti. Důvod nechat si tenhle koncert ujít, je asi jen jeden: lehkovážné šílenství.

Jestli si Slaughterhouse můžou bez uzardění říkat "rapová super kapela", jsou La Coka Nostra "bílý rapový team snů". Jádra kultovních kapel House Of Pain a Non Phixion by už mohli trumfovat akorát tak Beastie Boys a když se k nim připojí ještě stokilové hovádko jménem Slaine z bostonské smečky Special Teamz, je vymalováno definitivně.

Když hráli La Coka Nostra na Hip Hop Kempu 2009, šlo tam 15.000 lidí do kolen. Když hřměli hymny jako "This Is War", "I'm An American" nebo "Fuck Tony Montana", lidi šíleli. Ale když se rozjelo "Jump Around", byl k vidění historicky největší rapový kotel v Čechách, kde se nepařilo jen v prvních třech řadách pod pódiem, ale pogovali i uklízeči pivních kelímku v řadě číslo 237...

A teď si jen zkus představit, co tahle parta udělá s kotlem v klubu? Opravdu spektakulární KOTEL! O lidi se budou pokoušet mrákoty, jen co najedou první tóny "That's Coke", no a až zadujou dudy "Jump Around", urve se strop a bude konec světa :)

Jejich deska "A Brand You Can Trust" vyšla loni po několika odkladech. Čekání se ale vyplatilo a výsledkem je jedno z nejlepších rapových alb, co vyšli nejen v roce 2009. Už seznam hostí je impozantní: Snoop Dogg, Bun B, Sick Jacken, B-Real, Sen Dog, Immortal Technique, Big Left a Q-Unique, ale deska šlape především díky základní ose La Coka Nostra.

Status "kultovní" si rádo připisuje poměrně dost kapel, ale těch s fanoušky, co nosí na těle vytetované logo své nejoblíbenější party, jako to mají skalní La Coka Nostra, těch opravdu moc není. Pokud cheš dokázat, že jedním ze srdcařů jsi i ty a chceš jít na koncert La Coka Nostra zadarmo, zbývá ti na tetáž přesně měsíc a den, protože 20. dubna v Lucerna Music Baru vypukne nejdrsnější rap, co tu bude minimálně do léta k vidění a slyšení. Bude to tvrdý a těžce návykový, děti tam nepouštějte.

A ještě jednou: žádná soutěž o lístky zdarma pro lenochody, sociály, šmelináře a zbylé vychcánky nebude. Jediný způsob, jak jít na koncert La Coka Nostra zadarmo a nejmenovat se Ill Bill, Everlast, Danny Boy, Slaine ani DJ Eclipse je: ukázat na vchodu LMB tetování LCN!BOOMBOX YOU CAN TRUST:
Lucerna Music Bar, 20.4

LA COKA NOSTRA (ILL Bill & DJ Eclipse - Non Phixion, Everlast aka Mr.White & Danny Boy - House Of Pain, Slaine - Special Teamz) /USA/
DJ Illegal /Snowgoons, D/
DJ Tuco /UK/
DJ Hlava

FACEBOOK EVENT - přihlaš se na párty!

20:00 - 21:30 DJ Tuco

21:30 - 23:00 DJ Hlava + Miluon Bro

23:00 - 00:00 La Coka Nostra (Ill Bill, Everlast, Danny Boy, Sline, DJ Eclipse)

00:00 - ??? DJ Illegal (Snowgoons)

Předprodej: Ticketpro, Ticketstream, Ticketportal a pokladna Lucerna Music Bar (zde bez poplatků)
K dispozici budou i VIP lístky s Havanou na celou noc zdarma.

Ceny lístků:
do konce ledna: 400,- + poplatky
únor: 450,- + poplatky
březen až do akce: 500,- + poplatky
na místě: 650,-
VIP vstupenky: 900,- + poplatky
KOMBO TICKETS: Bushido + La Coka Nostra = 650 kč!

Lucerna Music Bar, Praha 1, Vodičkova 36, Czech Republic
mapa

PowershopOcko TVPartyplanet.czRydel HouseLibimseti.czFanonlineXchat.czMusicserverBbarak Hip Hop MagazineRadio WaveExpats.czAllelements.netPoslouchej.netCreamHavana ClubRadio 1Bigcity.czHip-Hop.czspinPhat BeatzRoyal-Flush.cz69 SlamPartyMix.czBigup.czOblibeny.cz
20/04/2010 BOOMBOX YOU CAN TRUST: La Coka Nostra20/04/2010 BOOMBOX YOU CAN TRUST: La Coka Nostra20/04/2010 BOOMBOX YOU CAN TRUST: La Coka Nostra20/04/2010 BOOMBOX YOU CAN TRUST: La Coka Nostra20/04/2010 BOOMBOX YOU CAN TRUST: La Coka Nostra20/04/2010 BOOMBOX YOU CAN TRUST: La Coka Nostra20/04/2010 BOOMBOX YOU CAN TRUST: La Coka Nostra20/04/2010 BOOMBOX YOU CAN TRUST: La Coka Nostra20/04/2010 BOOMBOX YOU CAN TRUST: La Coka Nostra20/04/2010 BOOMBOX YOU CAN TRUST: La Coka Nostra20/04/2010 BOOMBOX YOU CAN TRUST: La Coka Nostra20/04/2010 BOOMBOX YOU CAN TRUST: La Coka Nostra20/04/2010 BOOMBOX YOU CAN TRUST: La Coka Nostra20/04/2010 BOOMBOX YOU CAN TRUST: La Coka Nostra20/04/2010 BOOMBOX YOU CAN TRUST: La Coka Nostra20/04/2010 BOOMBOX YOU CAN TRUST: La Coka Nostra20/04/2010 BOOMBOX YOU CAN TRUST: La Coka Nostra20/04/2010 BOOMBOX YOU CAN TRUST: La Coka Nostra20/04/2010 BOOMBOX YOU CAN TRUST: La Coka Nostra20/04/2010 BOOMBOX YOU CAN TRUST: La Coka Nostra20/04/2010 BOOMBOX YOU CAN TRUST: La Coka Nostra20/04/2010 BOOMBOX YOU CAN TRUST: La Coka Nostra20/04/2010 BOOMBOX YOU CAN TRUST: La Coka Nostra20/04/2010 BOOMBOX YOU CAN TRUST: La Coka Nostra20/04/2010 BOOMBOX YOU CAN TRUST: La Coka Nostra20/04/2010 BOOMBOX YOU CAN TRUST: La Coka Nostra20/04/2010 BOOMBOX YOU CAN TRUST: La Coka Nostra20/04/2010 BOOMBOX YOU CAN TRUST: La Coka Nostra20/04/2010 BOOMBOX YOU CAN TRUST: La Coka Nostra20/04/2010 BOOMBOX YOU CAN TRUST: La Coka Nostra20/04/2010 BOOMBOX YOU CAN TRUST: La Coka Nostra20/04/2010 BOOMBOX YOU CAN TRUST: La Coka Nostra20/04/2010 BOOMBOX YOU CAN TRUST: La Coka Nostra20/04/2010 BOOMBOX YOU CAN TRUST: La Coka Nostra20/04/2010 BOOMBOX YOU CAN TRUST: La Coka Nostra20/04/2010 BOOMBOX YOU CAN TRUST: La Coka Nostra

Obecně pro mě platí, že co jsem už jednou viděl, tak nemusím vidět po druhé. Přesto existují výjimky. Buď se jedná o legendy, nebo o kapely, které předvedly pekelnou show. V případě La Coka Nostra, se pojí obě dvě věci, takže nebylo co řešit.

Dorážím těsně před začátkem a proplétám se houfem lidí. Vyprodáno nebylo, ale návštěva byla velmi obstojná. Chtěl jsem je všechny spočítat, ale oni se pořád hejbali, tak to nešlo. Chystá se zkouška mikrofonů a.k.a. "mic check 1-2" a.k.a. největší průser večera a jediné hluché místo. Nechápu, jak se tohle může v 21. století ještě stát, ale trvalo to snad dvacet minut, než "zvukař" zprovoznil čtyři mikrofony. Nutno podotknout, že DJ Eclipse, který mimochodem vypadá jako Charlie, vesmírný lovec příšerek Critters (koukni na film), měl s neschopným soundmanem obrovskou trpělivost. Naopak Everlast chtěl asi po minutě vyřešit problém tím, že by zvukařovi dal ránu za to, že nebyl schopný stáhnout jeho mikrofon, který vazbil jak smyslu zbavený. Tohle bylo prostě špatně, díky bohu to byl jediný nedostatek večera.

Po krátké skladbě "Death Penalty" od Ruste Juxx a Marco Polo se šlo na věc a pódium vzala útokem těžkotonážní squadra, která nemůže normálně jezdit osobním výtahem určeným pro šest lidí. Nejezdí nejen proto, že jsou moc těžký, ale hlavně proto, že se tam prostě nevejdou. Obzvlášť Ill Biil je fakt velkej. Vypadalo to, jako když Lucernu přepadnou monstra, něco mezi zlobry a obry, co v Pánovi prstenů tahali skřetům katapulty. Nástupovka mocná, husina naskočila okamžitě a slezla až s jejich odchodem.

Stál jsem jen pár metrů od pódia, a přesto bylo strašně špatně vidět, protože s první skladbou vyrostl v Lucerně obří les rukou, vytvořený nadšeným davem fanoušků. La Coka ovládli prkna, co znamenají rap. Vystoupení umocňovala bezchybná dekorace, složená z jejich obřího loga. Pohybující se bouchačky v průběhu show potěšili nejednoho pistolníka. Ti, co přišli na hardcore rap, ti zase hltali skladby z Brand You Can Trust jako "That's Coke" nebo "Fuck Tony Montana", ale brali i nářezy typu "It´s A Beautiful Thing" nebo "This Is War". Bylo zajímavé pozorovat publikum, které nekompromisně odrůstá. Mladí House Of Pain samozřejmě znají, ale na jejich starší skladby jako "On Point", "Just Another Victim", "Put Your Head Out" nebo "Who´s The Man" reagují podstatně méně než třeba na Billovo vstupy alá "Black Helicopters", "The C.I.A. Is Trying To Kill Me" nebo na jeho čistě sólovku "The Anatomy Of A School Shooting". Bill byl zpočátku mírně pasivní, prosazoval se více Slaine, který se také omlouval za absenci na Kempu. Everlast byl tradičně nasranej, jeho přísný výraz jen málokdy vystřídal úsměv na tváři. Kromě zvukaře, chtěl taky říznout jednoho nevhodně chovajícího se fanouška. Danny Boy, který tradičně připomínal topol zmítající se v silném větru a také díky trhaným pohybům rappera Rockness Monsta z Heltah Skeltah. Na rozdíl ale od Rocka, Danny je jako MC ryba a plní spíše funkci hypemana.

Před koncem show se také zavzpomínalo na zesnulého Gurua, kterému DJ Eclipse věnoval celý set složený z klasik jako "Above The Clouds" nebo "You Know My Steez". Po smutné vsuvce lidi trošku vypadli z tempa a proto závěrečná a obligátní pecka "Jump Around" nevyzněla tak bombasticky jako třeba na Hip Hop Kempu. Přesto se skákalo hodně vysoko, skoky Javiera Sotomayora však překonány nebyly. Klasická tečka.

Na koncertě La Coka Nostra nemusíš znát ani jednu jejich skladbu a ani nemusíš poslouchat rap, přesto cítíš, že tahle banda prostě "dává". Jejich koncert je o energii a síle a to pozná i nezasvěcený. Na Kempu La Coka diktovali a v Lucerně jen potvrdili, že to nebyla náhoda. Řečeno nářečím adolescentů: "Bylo to fakt hustý".Přidat příspěvek (64)
Jméno: 
Kód:
Kód:
mnfaqsujkjx

V9Khtd , [url=http://zfgtonawarft.com/]zfgtonawarft[/url], [link=http://hzivhvcscjed.com/]hzivhvcscjed[/link], http://xqptbsgzbbia.com/

chkrqibbco

loezRF jdhrmsvysmlz

Luketur

Mě asi nejvedc chutnal nilskfd okoun jen tak opečenfd na me1sle, pak tuňe1k e1le1 steak, sekanfd bitfek z lososa a z českfdch ryb bezkonkurenčně ve1nočned kapr!

Umesh

Shiver me tbirmes, them's some great information.

zpdlgswen

kJNkcc , [url=http://iojqgzpqegai.com/]iojqgzpqegai[/url], [link=http://knubqgrzvwlk.com/]knubqgrzvwlk[/link], http://ugwzubcpuzix.com/

mdhdsmhoukl

K64Bdu jwgirulwfkvd

wqtwku

urHOiV , [url=http://nuyyrcncdesc.com/]nuyyrcncdesc[/url], [link=http://ouztxunhpano.com/]ouztxunhpano[/link], http://hhirmnhhhbfz.com/

qcgkoikgq

Mr7wsI wtmwjmvsdoag

qcgkoikgq

Mr7wsI wtmwjmvsdoag

Sewana

You cdolun't pay me to ignore these posts!

Wuu Háá

Největší peklo !!!

Wuu Háá

Největší peklo !!!

Wuu Háá

Největší peklo !!!

Phat

Byla to hodně velká zabijárna,ale ten My Uncle moh zaznít,nebo White Nigger moh zaznít,nebo aspoň What's Like :( ale i tak to byly šílený mrdy :)

Phat

Byla to hodně velká zabijárna,ale ten My Uncle moh zaznít,nebo White Nigger moh zaznít,nebo aspoň What's Like :( ale i tak to byly šílený mrdy :)

Boombox

K těm penězům se vyjadřovat skutečně nechceme, nebylo by to profesionální. Nicméně abychom vysvětlili jejich náladu. V den koncertu žádali o víza do Ruska, kde měli hrát jeden z koncertů a vízum nedostali a čekala je ještě noční neplánovaná cesta do Německa. A zvuk mezi námi opravdu na první pecce stál za prd a není se čemu divit, že to Everlasta naštvalo..

Roman

Boombax: Jasně, že jsou to interní informace. Nezajímá mne kolik vyděláte vy - přeji Vám to (po zásluze :-))... ale....zajímalo by mne ...mohu se dozvědět alespoň od do? např. že podobná kapela si bere od 100-150 tisíc? Jsem totiž tošičku zklamaný jejich přístupem....60 minut a konec...žádný přídavek. Působí to na mne vydělám, odehraji co musíme a zase někdy. Co se přesně stalo, že Everlast nadával na zvuk jak divý... Díky za odpověď

Boombox

Roman: Tohle jsou interní informace je mi líto.. Nik: to taky nechápem..nicméně hymen tam bylo jak máku ..

Nik

Nechapu proc nedal My Uncle ???????????????? :-( srdcovka a on ji neda R.I.P Howie

Yep

 
Queens x Hip Hop Shop