17/11/2011 BOOMBOX V BARVÁCH: Prago Union Livě Band

PRESS PHOTOS:
Kato - Prago Union - klikni pro zvětšení Kato - Prago Union - klikni pro zvětšení Kato - Prago Union - klikni pro zvětšení Kato - Prago Union - klikni pro zvětšení Kato - Prago Union - klikni pro zvětšení Kato - Prago Union - klikni pro zvětšení Kato - Prago Union - klikni pro zvětšení Kato - Prago Union - klikni pro zvětšení Kato - Prago Union - klikni pro zvětšení Kato - Prago Union - klikni pro zvětšení

BOOMBOX V BARVÁCH: Prago Union Livě Band 17/11/2011

PRAGO SLAVÍ, DÁRKY DOSTANETE VY

Základní údaje jsou dávno jasné. 17.11. se v Lucerna Music Baru pokřtí nová deska Prago Union – V barvách. Hraní s živou kapelou Livě Band je v podání Prago Union dávno klasika. Na křest to ale chce něco víc, než klasiku. Proto na křest 'barevné' desky přichází speciální barevní hosté – smyčcový kvartet Hněddé Smyčce. K tomu jako bonus křest a premiéra DVD z jubilejního desátého ročníku Hip Hop Kempu. Support v podobě zběsilé show od Gambrz Reprs. DJ Friky a jeho video DJing set. Zpátky do dnů minulých spolu s DJ’s Ba2sem a Skuplou…
To vše už ale víte. Co nevíte je, že 300 z vás dostane jako dárek instrumentální CD V barvách úplně zdarma. Nevíte, že kvůli lístkům netřeba zmatkovat, ještě pořád je seženete. Pokladna v Lucerna Music Baru je pro vás otevřena od rána, přestože je státní svátek a dostanete je tam až do večera za předprodejních 200 Kč. Pokud chcete mít jistotu, že svůj lupen dostanete, určitě tam vyražte hned ráno. Že bude opět vyprodáno se zdá být takřka jistota a i když je Lucerna velká, nafukovací není. A konečně nevíte, jaký bude lineup večera:

BOOMBOX V BARVÁCH
17.11.2011, Lucerna Music Bar, Praha
20:00 - 21:00 DJ Ba2s
21:00 - 21:45 DVD Hip Hop Kemp 2011
21:45 - 22:15 Gambrz Reprs
22:15 - 00:00 PRAGO UNION + LIVĚ BAND + Hněddé Smyčce
00:00 - 01:00 DJ Friky video DJ set
01:00 - ??:?? DJ Skupla

BAREVNÍ HOSTÉ NA KŘTU PRAGO UNION

Do křtu nového CD V barvách od Prago Union zbývá týden. Není čas na hrdinství a na tajnosti už vůbec ne. Na svůj křest chtějí Prago Pyčo pochopitelně něco víc, než obyčejný koncert. Chtějí překvapit, chtějí to zase posunout někam dál. Jenže jak a kam? S Livě Bandem je viděly všechny velké festivaly a dohromady více, než 100.000 lidí. Čím překvapit s deskou, co je dva a půl měsíce venku, navíc na domácím hřišti, kde je všichni dobře znají?
A co takhle hosti? Nové aranže a nastudování? Nové svěží barvy do známých skladeb? Jo, přesně tudy to Prago povedou. Když se totiž před nějakou dobou ozval s nabídkou spolupráce výborný smyčcový kvartet Hněddé Smyčce, vypadalo to jako znamení samotného vesmíru. Jak jinak by se měli jmenovat hosté na křest CD V barvách?
A nebude to už s těma smyčcema trochu moc? Tak pompézní, až patetický? Vůbec. Nejde o divadlo 'more tady není Halyvůd', jde o muziku. Až uslyšíte set z desky V barvách v podání Prago Union + Livě Band + Hněddé Smyčce, dostanete křídla, jakou budete mít husí kůží. Obrázek o lehce abstraktní kombinaci si můžete udělat z téhle pozvánky s lehce zamlženými záběry z jedné ze zkoušek, kde parta 'maká jak barevná, když chytne slinu'.


Partou skvělých hostů, křtem CD V barvách a promítáním / křtem DVD Hip Hop Kemp 2011 to ještě nekončí. Krom výjimečného konciku od Prago ještě něco dostanete. Co to bude, se dozvíte po víkendu.

NA KŘTU PRAGO SE POKŘTÍ I DVD Z KEMPU

Křest nové desky od Prago Union - V barvách se blíží vskutku nezadržitelně. Jistýho je toho málo, ale jedno určitě: nebude jednoduchej. Bude minimálně dvojitej. Společně s novým CD flinků a floutků se totiž 17.Listopadu v Lucerna Music Baru pokřtí i DVD z Hip Hop Kempu 2011. Je potřeba připomínat, že to byl jubilejní desátý ročník festivalu s atmosférou? Že na něm bylo víc jak 25.000 lidí a vystupující z více zemí, než je prstů na vašich rukou i pokud nejste povoláním tesař? A nebo stačí mrknout na trailer jako malou ochutnávku?


Jen bacha: zavři pusu, ať si neposlintáš triko.
V hlavní roli bude ale 17.11. i tak ale samozřejmě CD V barvách. Čím vším stihlo od svého vydání 1. Září překvapit a bodovat? 1) Je to první CD od Prago, jehož nahrávání netrvalo 5 let a více (Kato ho napsal, natočil a vydal 15 měsíců po Dezorient Expressu). 2) Je to první opravdu koncepční deska v domácím hiphopu. 3) V úsměvné domácí oficiální prodejní hitparádě IFPI se dostalo v týdnu po vydání na 3.místo – to je v rámci hiphopu rekord, výše nebyl ani Rytmus. 4) Na desku vyšlo dosud 19 recenzí s průměrným hodnocením přes 80%. 5) Prago Union byli od vydání desky nominovaní již na druhé hudební ceny – po Festivalových hudebních cenách jsou to Ceny Óčka. 6) Koncertní obliba Prago Union + Livě Band už jen těžko může být větší. Hrají už teď více jak 100 koncertů za rok a více jak 100 pátků a sobot se do roka prostě nevejde.
Pražský křest nebude ale jen další koncert v řadě. Tenhle bude sakra speciální, okořeněný i speciálními hosty v nových verzích skladeb z desky V barvách, ale o tom zase příště.

PRAGO UNION LIVĚ BAND DO ROKA A DO DNE ZPÁTKY V PRAZE

Kruh se uzavírá. Jedna kapitola končí, aby předala štafetu další. Prago Union + Livě Band je dneska osvědčená kombinace. Kombinace osvědčená především narvanými kluby a nadšenými festivaly. Fléda, Pohoda, Colours, Hip Hop Kemp, Trutnov, Zach’s Pub, Tabačka, Golem, Bystřice nad Pernštejnem, Mariánky, Džemfest, Mighty Sounds, Rock For Church(ill), Majálesy, Nu Spirit, KC Zahrada, Tachov, Mlékojedy, United Islands, Boskovice, Toto Je Hip Hop, Letní filmová škola, Votvírák, Rock For People… těch vrcholů a nezapomenutelných zážitků bylo překvapivě hodně. Ale někde to celé začalo.
To kouzlo se poprvé vyzkoušelo 16.11.2010 v Lucerna Music Baru. Výsledek? 1.300 platících, křičících, potících, krájenou atmosféru vytvářejících fandů a dalších 500, na které se dostalo až při narychlo přidaném koncertu číslo 2 o 2 dny později. O rok a den později se ta samá parta Prago Union Livě Band už jako zkušený, sehraný a sešlapaný ansábl vrací na místo činu do Lucerna Music Baru. V mnohem lepší formě, než kdy dřív a s novou deskou V barvách, kterou tady s vámi pokřtí, oslaví a symbolicky tak uzavře kapitolu neuvěřitelné jízdy Dezorient Expressu za těch posledních 365. Doufáme, že tam budeš s náma. Je výzva, udělat to zase líp, protože minule to vypadalo takhle:

Prago Union + Livě Band – 'Hip Hop' live in LMB 16.11.2010Linky:

Web:
www.PragoUnion.cz

Facebook:
www.facebook.com/pragounion

Boombox V Barvách
17.11.2011, LMB:

PRAGO UNION + LIVĚ BAND
(křest CD V barvách)
Hněddé Smyčce
Gambrz Reprs
DJ's: Ba2s, Skupla, Friky
Křest / promítání DVD Hip Hop Kemp 2011

Předprodej: Ticketpro, Ticketstream, Ticketportal a pokladna Lucerna Music Bar (zde bez poplatků)

Ceny lístků:
až do akce: 200,- Kč + poplatky
na místě: 250,- Kč

Lucerna Music Bar, Praha 1, Vodičkova 36, Czech Republic
mapa

Přidat příspěvek (14)
Jméno: 
Kód:
Kód:
Kathreen

Just what the doctor orddeer, thankity you!

Jera

Thta's going to make things a lot easier from here on out. http://nnmhzgvppy.com [url=http://zonsgy.com]zonsgy[/url] [link=http://sewzeewaf.com]sewzeewaf[/link]

Urban

Bu demak, IA Karimov uz halqini faorovn yashaishi umuman qiziqtirmaidi. Qachongacha Uzbekistonda inson huquqlari poi mol etiladi va buni ustiga har bir oddie odam nazorat ostida. IA Karimov ulgandan kein uning oilasi shu dunyoda zhavobgarlikga tortiladi. http://dpahtlql.com [url=http://pqulgraqdci.com]pqulgraqdci[/url] [link=http://irnzncqtf.com]irnzncqtf[/link]

Aldi

angelche bez sarce каСва:iskam da popitam xodajta za edno mn vajno neshto za moqt jivot ako mj damu kajete toii dami ph zashtoto azz nesam zapoznata s tiq ekstri molq dami pomognete

Muralee

LOVE IT!Am a T-Shirt Designer myself so LOVE your innticalion to this art as you have everything that it takes, dude! You're an Awesome Illustrator!BTW.. you Indian? just that the indy' mascot looks like one with a Turban.

jeremy scott adidas

Tiger gave Stuart Appleby the gift that keeps giving. For the second year in a row, the world's top player opted out of competing in this week's season-opening Mercedes Championship. http://www.jeremyscottadidases.com / http://thekneeslider.com/archives/2011/08/05/learn-artificial-intelligence-online-from-the-darpa-challenge-winner/#comment-427206

cpmklkwiq

Ydu3CQ , [url=http://txeinmotbufc.com/]txeinmotbufc[/url], [link=http://arrwfrmnmtvz.com/]arrwfrmnmtvz[/link], http://whtqsgtqsjdd.com/

cmbvjxcjv

TGZcRp ykejzrtkkpyo

arzrzxeptfa

mIWaY9 , [url=http://cwtovzqtevcs.com/]cwtovzqtevcs[/url], [link=http://vyivxiruooub.com/]vyivxiruooub[/link], http://tftgbgharfyi.com/

Bobs

I relaly appreciate free, succinct, reliable data like this.

k.eight.a

V Barvách zcela jistě není první hip-hopová koncepční deska v ČR. Zas tak se nevyznám, takže mi mohlo leccos uniknout, ale Syndrom separace - 2. album Syndrom Snopp z roku 2001 je zcela jistě koncepční.

BOOMBOX

Zacatek akce (rozumej moment, kdy se otevrou vstupni dvere) bude v 8. Zacne se DJs, pokracuje DVD z Kempu, koncert Gambrz Reprs a na zaver Prago Union Livě Band + Hněddé Smyčce a pak after party s DJs. Prago budou hrat zhruba 22:30 az pulnoc.

Terra inkognita

Souhlas se Synchrem, taky by mě to zajímalo. Jinak už se moc těšíme!!!

Synchro

Cauves, zajimalo by me kdy je zacatek.Na plagoši to nikde nemuzu najit.A predpokladanej konec??To uz se ptam asi moc...

 
Queens x Hip Hop Shop