16/11/2010 BOOMBOX PYČO: Prago Union

LIVE BAND PHOTOS:
Prago Union LIVĚ - klikni pro zvětšení Prago Union LIVĚ - klikni pro zvětšení
Prago Union LIVĚ - klikni pro zvětšení Prago Union LIVĚ - klikni pro zvětšení
Prago Union LIVĚ - klikni pro zvětšení Prago Union LIVĚ - klikni pro zvětšení


PRESS PHOTOS:
Prago Union - klikni pro zvětšení Prago Union - klikni pro zvětšení
Prago Union - klikni pro zvětšení Prago Union - klikni pro zvětšení
Prago Union - klikni pro zvětšení Prago Union - klikni pro zvětšení
Prago Union - klikni pro zvětšení Prago Union - klikni pro zvětšení
Prago Union - klikni pro zvětšení Kato (Prago Union) - klikni pro zvětšení
Kato (Prago Union) - klikni pro zvětšení
Kato (Prago Union) - klikni pro zvětšení

BOOMBOX PYČO: Prago Union 16/11/2010

PRAGO UNION: ÚTERÝ JE PRYČ, AŤ ŽIJE ČTVRTEK!
Ne ne, Prago neztratili pojem o čase a ani vám se nikde neztratily 2 dny. Jenom se stalo to, čím nás Lucerna Music Bar strašil a ke kluků vlastnímu překvapení jsou 1,5 dne před vystoupením všechny lístky na úterý pryč!
Ale nebojte, nikdo nebude říkat: 'My jsme vás varovali' Prago Union mrzelo, že tolik lidí zůstalo v srpnu stát před zaplněným Chapeau Rouge a proto uspořádali tuhle šou. Kdyby se teď stalo to samé, byli by už vážně nasraný. Což by teď už i s kapelou znamenalo 6 nasranejch typů, a to si nikdo nechce vzít na triko. Nemluvě o vás, kteří jste čekali, že si lístek koupíte v den koncertu.
S řešením naštěstí pohotově přispěchala sama Lucerna a nabídla svůj volný čtvrtek, aby si s ním Prago a jejich Livě band dělali, co chtějí. A jelikož chtějí, aby nikdo nezůstal stát venku, bude se hrát i ve čtvrtek!
Takže si to shrneme. Z důvodů vyprodaného úterního vystoupení Prago Union s Livě bandem v Lucerna Music Baru se bude hrát ještě jednou ve čtvrtek 18.11. tamtéž. Stejná šou, akorát jiní DJ's a předkapela, což kapela ještě včas upřesní.
Prago Union a band se nestačí divit a všem vám děkují a těší se na vás, jak v úterý 16.11., tak teď i ve čtvrtek 18.11.

Prago Union tě zvou na koncert s živou kapelou
Uz to netřeba moc protahovat, zítra, tj v úterý 16.11. v Lucerna Music Baru od 20:00 začíná akce BOOMBOX Pyčo, kde se Prago Union předvedou na rodný hroudě s živou kapelou. Nech se pozvat na videu od samotný kapely:

Další bonus pro Prago fans na 16.11 v LMB - CD Metronom zdarma

Bonus a překvapení číslo 1, co pro svoje fanoušky chystají Prago Union, je samotný koncert s živou kapelou 16.11. v Lucerna Music Baru. Od začátku ale slibovali, že toho bude víc. Čas se krátí, je na čase odhalovat. Další věc, co vás tedy čeká, je CD 'Metronom' s podtitulem 'nevydaný, nezařazený, nedokončený' - v žádném případě tedy nejde o nové LP Prago Union, ani nic podobného, ale je to bonus, o který jste si sami často psali. Kompletní tracklist najdete na stránkách Prago Union v sekci Disko. A protože si Prago svých fans opravdu cení, mají pro vás těch CD asi 400 kousků a kdo přijde na jejich spešal koncert v úterý 16.11. v Lucerna Music Baru, má jedinou možnost ho tam dostat. Dostat znamená ZADARMO. O důvod víc, abys v Lucerně nechyběl ani ty. Vidíme se. Prago pyčo!

Sleduj video spot na koncert Prago Union + live band 16.11. v LMB

Pokud chcete nasát atmošku a udělat si jen náznak představy toho, co očekávat příští úterý 16.11. v LMB, sleduj tenhle spot a těš se na další videa ze zkoušek.

PRAGO UNION + live band @ lucerna music bar spot. from brvr on Vimeo.Prago Union 16.11. na Boombox Pyčo s živou kapelou!

Praha může oslavit návrat svých ztracených synů už 16.11. Prago Union vám za vaší přízeň slibovali něco speciálního a přesně to taky dostanete 16.11. v Lucerna Music Baru na akci BOOMBOX Pyčo. Prago Union + živá kapela je ta velká premiéra, co se chystá. A jak že to teda v podání Prago má vypadat? Neztratí pecky svojí pošmournou náladu špinavejch samplů? Pozná fanoušek, co se vůbec hraje za pecku? Neztratí a pozná, jasně že jo. Není se čeho bát, koncept není o konzervatorních umělcích s motýlkem, důležitě se drbajícíc na bradě při změně Prago v cosi dle obrazu svého. Tenhle band jede rap a ví velmi dobře, co dělá. Je to band, kterej kombinuje samply pouštěný ze sequenceru a živou rytmiku (bicí, basa a kytara) a přidává k tomu všemu další živý nástroje jako saxofon, flétna atd. V kapele hrajou Radimo (saxofon, flétna, MPC), Honza 'Watcha' Koukal (basa), Robert 'El Boogie Man' Stefan (bicí) a Marek 'Mraky Mrak'(kytara). Kapelník Radimo, jinak velký fanda všeho od Wu-Tang Clanu přes J.Dillu až po The Roots nebo Sa-Ra Creative Partners, který na projektu hiphopového backing bandu pracoval několik let, k tomu dodává: "V rámci tohoto backingbandu se snažíme co nejvíc napodobit zvuk hiphopový produkce, ale přitom zachovat drive a groove živě hraný hudby." K tomu samozřejmě klasika Kato, Kandidát vět na majku a DJ Maro za gramci, plus support: Phoenix a DJ's Friky a Lil Rowa = RAP.
Prago, pyčo.

Linky:
Web:
www.pragounion.cz

Klipy:Boombox Pyčo
16.11.2010, LMB:

PRAGO UNION + LIVE BAND! - poslední show s LP Dezorient Express v Praze v roce 2010
Support: Phoenix
DJ's: Friky, Lil Rowa

Předprodej: Ticketpro, Ticketstream, Ticketportal a pokladna Lucerna Music Baru (zde bez poplatků)

Ceny lístků:
Do akce: 150 Kč + poplatky
Na místě: 200 Kč

Lucerna Music Bar, Praha 1, Vodičkova 36, Czech Republic
mapa

QueensConverseLRGIndie LabelsCartoon
16/11/2010 BOOMBOX PYČO: Prago Union16/11/2010 BOOMBOX PYČO: Prago Union16/11/2010 BOOMBOX PYČO: Prago Union16/11/2010 BOOMBOX PYČO: Prago Union16/11/2010 BOOMBOX PYČO: Prago Union16/11/2010 BOOMBOX PYČO: Prago Union16/11/2010 BOOMBOX PYČO: Prago Union16/11/2010 BOOMBOX PYČO: Prago Union16/11/2010 BOOMBOX PYČO: Prago Union16/11/2010 BOOMBOX PYČO: Prago Union16/11/2010 BOOMBOX PYČO: Prago Union16/11/2010 BOOMBOX PYČO: Prago Union16/11/2010 BOOMBOX PYČO: Prago Union16/11/2010 BOOMBOX PYČO: Prago Union16/11/2010 BOOMBOX PYČO: Prago Union16/11/2010 BOOMBOX PYČO: Prago Union16/11/2010 BOOMBOX PYČO: Prago Union16/11/2010 BOOMBOX PYČO: Prago Union16/11/2010 BOOMBOX PYČO: Prago Union
Přidat příspěvek (18)
Jméno: 
Kód:
Kód:
nrudig

wRtN5V , [url=http://pjteopukxwvy.com/]pjteopukxwvy[/url], [link=http://jijuxzbjskwb.com/]jijuxzbjskwb[/link], http://meezlhgyklll.com/

omwjqziipo

SKfEkc qcgtbidzygns

wyenytinkm

V5Nyj4 , [url=http://eirlmawsbuca.com/]eirlmawsbuca[/url], [link=http://ammihkihyihg.com/]ammihkihyihg[/link], http://ecvixazrzytf.com/

Acuu

Thank you for advice, I apecirpate it.I still haven't recorded my site in any search engine because it's not over yet.But I'll do it definitely.Best regards,/Mari/

mmwysm

ZoA2Qp qcvzvsksnsqd

qrorzaptm

mciBMg , [url=http://gnhvauttqloh.com/]gnhvauttqloh[/url], [link=http://fizyhzbmxljp.com/]fizyhzbmxljp[/link], http://barvogzznssa.com/

vyjbvlfpnkf

2Yn8V3 fnckxnzdchxl

Sherry

Glad I've flinlay found something I agree with!

Sherry

Glad I've flinlay found something I agree with!

drumen

láčos...absolute good :-)

BOOMBOX

Akce zacne jak je tradici vsech BOOMBOX mejdanu v 8 vecer. Jelikoz je ve stredu 17.11. statni svatek a nejde se do skoly, ani do prace, urcite neni duvod zacinat s koncertem uplne brzo, ale nebudeme zacinat ani ve 3 rano. Celej vecer bude takova velka oslava, je to jako darek pro fanousky Prago Union a ty tam doufam s nami stravi celej vecer. Lineup ale urcite vypisovat nebudeme, nepozvali jsme si na tu oslavu predkapelu a DJs abyste je vyzivali. Novy sound uz visi, nove rekonstruovany Lucerna Music Bar se na vas tesi, stejne jako Prago, dorazte to s nami oslavit na celej vecer. Urcite nebudete litovat.

Levá pantofle

Od kolika tak budou kluci hrát? Jsem do večera ve škole, tak abych to neprošvihla :)

marek

a od kolika to tak je?

BOOMBOX

Deti maji vychovavat rodice a ne provozovatele klubu. Pokud te pusti rodice na koncert, pustime te na nej i my. Pokud ti neni 18 SAMOZREJME ti v LMB nenaliji alkohol ani neprodaji cigarety. Pokud je ti pod 15, musis prijit v doprovodu nekoho nad 18. Jinak te nikdo kvuli veku zbytecne buzerovat nebude.

Barbora

*Oprava..Od kolika let, že se tam může?! Dík za odpověď.

Barbora

Nice.. Že je další den svátek,to jsem netušila. Od kolika let,že je vstup?!

BOOMBOX

Skoda, 17.11. je totiz statni svatek, nejde se do skoly ani do prace, takze o dovolenou te navsteva prvniho koncertu Prago Union s LIVE bandem 16.11. v Lucerna Music Baru nepripravi.

Honza

Cau, super akce, akorat ted uz vim, ze nedorazim.. Skoda, ze to musi byt zrovna v tydnu, to je nerealny -dovoleny malo. maybe priste

 
Queens x Hip Hop Shop