14/11/2013 VÁŽNÝ BBX: Prago Union & Champion Sound

PRESS PHOTOS:
Kato (Prago Union) - klikni pro zvětšení DJ Maro (Prago Union) - klikni pro zvětšení Prago Union - klikni pro zvětšení Prago Union - klikni pro zvětšení Prago Union - klikni pro zvětšení

VÁŽNÝ BBX: Prago Union & Champion Sound 14/11/2013

PRAGO UNION ZVOU NA ODLOŽENÉ CHLEBÍČKY

Většina z vás asi ví, že vousáči z Prago Union nedělají do cateringu. Tak, že by chystali vlastní pořad o vaření? Prago v akci?

Nikoli. Zatím. I když k akci se tato zpráva váže také. Tím máme na mysli Vážný Boombox 14. listopadu v Lucerna Music Baru, kde budou Prago křtít svou zatím poslední 'studiovku' Vážná hudba.Odložené chlebíčky je pokračování kompilace nevydaných či jiných na albech se nevyskytujících skladeb - Metronom, kterou si pro své fanoušky připravila kapela v LMB již před 3 lety. Podobně tomu bylo i o rok později s CD V Barvách Instrumental. Oba tyto promo disky vyšly ve striktně omezeném a vlastním nákladu, který byl v drtivé většině rozdán návštěvníkům koncertu v LMB.A Odložené chlebíčky na této tradici nic nemění ani napotřetí. Svůj chlebíček v podobě kompaktního disku se skladbami z Katova šuplíku dostane každý k anebo spolu s originálním nosičem alba Vážná hudba. Takže stejně tak, přinesete-li si své CD z domova, jako když si ho pořídíte teprve na místě. Tam bude samozřejmě k dostání i spolu s další muzikou Prago Union nebo novým merchem.

PRAGO + KŘEST CD VÁŽNÁ HUDBA V LMB = TAKOVÁ NORMÁLKA

Prago Union pokřtí svou čtvrtou studiovou desku Vážná hudba v pražském Lucerna Music Baru už ve čtvrtek 14.11...

Prago Union - Některé otázky už si prostě nekladuNo, a to bysme měli. Všechno zásadní info: kdo, kdy a kde tam je. Suchoprdel styl jistě neurazí a informaci předá. Ale Prago Union zase ať klidně urazí. A křest desky, jo? No to mě poser, to by si zasloužilo trochu nadšení, ne? To se oslaví, ne? Jo, jo a jo. Jo je odpověď.

Prago Union - ZvyřátkaBude to klasika, ale stejně v novým hávu. Základ bude totiž pochopitelně tvořit matro z nový desky Vážná hudba. Lucerna Music Bar s jeho kulatým jevištěm a Prago se za ty léta znají velmi dobře. Tahle kombinace byla u toho, když se Pragofka po pěti letech zvedala z popela jak Fénix. Byla u toho, když se zrodila kapela Livě Band, dnes Champion Sound. Právě tady jste prvně viděli Smyčce, Dechy, dekorace... Viděli jste tam toho tolik, až občas přes všechnu tu nádheru okolo možná přestávalo být vidět to hlavní. Vážený autor. Proto jsme se rozhodli, že zvlášť na křest tak osobní desky, jako je Vážná hudba to bude jinak. Nebudem rozptylovat. Nebudem odvádět pozornost. Nebudem nafukovat. Nebudem plýtvat hosty. Od všech spešl projektů, spoluprací, hostovaček a dalšího fanfarónství to vrátíme pěkně na dřeň. Prago Union + Champion Sound a skoro dvouhodinovej koncik je to, co vás ve čtvrtek 14.11. v Lucerna Music Baru na mejdanu Vážný BOOMBOX čeká a nemine.

Prago Union - Bezedná nocTakže to, že na tom konciku není nic zvláštního, je na něm to zvláštní? Přesně tak. Není to málo? Zmlsaný a léta rozmazlovaný posluchač nechť ráčí prominout, ale je to tak akorát. Je to normálka, klasika jak UHO, kde se pokřtí deska Vážná hudba. Deska, co si s průměrným hodnocením v recenzích 90% tak trošku koleduje. Nejspíš o nějakou tu hudební cenu. Champion Sound poladil zvuk i obsazení. Nový bicman Gury neshořel ve zkoušce ani na všech velkých festivalech, ani před 12.000 lidmi na světovém finále Battle Of The Year. Nový pecky šlapou. Novej gear se dvěma pady hrne. Starý pecky prošli restaurací, poladil je vrchní auto mekánik Radimo... Úplná normálka. 'Nikdo nás neobviní, že jsme parta, co to šidí.' A když po dvou letech na domácím hřišti křtíme desku, můžeš si zažvejkat, že to vrátíme na čistou špínu. 1 MC, 1 DJ, 1 kapela a zvuk chlupatej jak deka, ulepenej špínou světa.

U ÍÍÍÍ.

Linky:

PragoUnion.cz Facebook.com/PragoUnion twitter.com/PragoUnion Další videa:

Prago Union - Jessli dovolítePrago Union - ČernáPrago Union + Hněddé Smyčce - Procházka parkem livěPrago Union - ČernobíláPrago Union - Myšlenkovej pochodPrago Union - Hadí počtyMonkey Business ft. Orion, Vladimir 518 & Kato - Rockin´ At The Lobby BarPrago Union - Černobílá (Hudba mesta)Prago Union + Champion Sound & Krotitelé Dechů - Černá / Verbální atentát (livě @ LMB)Vážný Boombox
14.11.2013, LMB:

PRAGO UNION + Champion Sound
support: Matheus & Renk
DJs: Kato, Maro, Jeffology, Lil Rowa

Předprodej: Eventim, Ticketpro, Ticketstream, Ticketportal a pokladna Lucerna Music Bar (zde bez poplatků)

Ceny lístků:
Předprodej do akce: 200,- Kč + poplatky
Na místě: 250,- Kč

Lucerna Music Bar, Praha 1, Vodičkova 36, Czech Republic
mapa

Přidat příspěvek (0)
Jméno: 
Kód:
Kód:
 
Queens x Hip Hop Shop