13/05/2013 FUNK DOCTOR BOOMBOX: Redman

PRESS PHOTOS:
Redman - klikni pro zvětšení Redman - klikni pro zvětšení Redman - klikni pro zvětšení Redman - klikni pro zvětšení Redman - klikni pro zvětšení

FUNK DOCTOR BOOMBOX: Redman 13/05/2013

REDMAN PŘIVÁŽÍ 13.5. DO LUCERNY SVOU FUNK DOCTOR MEDUCÍNU

Pokud si na koncertě rádi v nestřežený okamžik lehoulince zdřímnete. Rádi si během něj popovídáte se známými, abyste probrali život a jeho ústrky. Pokud chcete po všem tom bzukotu všedního dne nějakou oázu klidu. Pak se snažně vás prosím, vítězným obloukem vyhněte v pondělí 13.5. Lucerna Music Baru v Praze. Tam totiž ten večer bude zlobit Redman a ten by vám mohl necitlivě rozhodit sandál a rozšlapat vaše čakry na úplný sra... kry.

Redman - Put It DownJe to tak. Funk Doctor Spock, šéf Gilla House a více-než-prezident Def Squad se vrací na místo činu. I když. Reggie Noble už na českého fanouška dojem na jeho rodné hroudě udělal. Před pěti lety (přesněji v dubnu 2008) spolu s Method Manem vyprodal halu HC Sparta Praha. Před dvěma lety (v srpnu 2011) opět ve dvojce Red / Mef zboural výroční Hip Hop Kemp. Na Kempu 2007 málem zlámal ruce a krky prvním řadám, když do nich skočil z konstrukce pódia, minimálně ze tří metrů, ale ještě nikdy nedostal možnost, aby tu zahrál pod střechou. Ještě nikdy tohle monstrum nevypustili z řetězu do klubu. 13. května si teda vemte dlouhej vycpanej rukáv, ať vás nekousne do ruky. Když hraje na stříbrným plátně výhulku, vypadá možná krotce, ale v reálu pódia s mikrofonem v ruce je hyperaktivní tak, že kdyby se nebrzdil zelím na předpis, vystřelí skrz strop rovnou do vesmíru. A že tak jako Reggie mamky Noblesovic mikrofony nekrotí NIKDO, o tom se nediskutuje. Let's get ready to ruuuuumble!

Redman - Time 4 Sum AksionPŘED FUNK DOCTOREM BUDE JEŠTĚ ŠPINAVÝ POET

Radost, poplach i panika se šíří stejně rychle jako zprávy o tom, že 13.5. bude v pražském Lucerna Music Baru krotit mikrofon Redman. Lístky mizí nadzvukovou rychlostí, a co až El Boogie zbombí štrýt tajemným plakátem s červeným pruhem přes ksicht? Co když k tomu ještě přihodíme support alá Boy Wonder? Zdarec! Přesně tak.

Boy Wonder - Zasranej tabákŠboy aka nejlíp skytý tajemství SK rapu aka polykač mikrofonů alias MC co místo bábovky servíruje punchlineový řezy a svými motivačními rapy umí konkurenci motivovat k pověšení mikrofonu na hřebík, je tu. Jeden z vítězných synů města Trnava, jediný SK MC na labelu TyNikdy, vám přijede rozproudit krev, než pódium vezme útokem Reggie Noble. Víc slov snad asi netřeba. Ubal mocnej strom, vracíme to ke kořenům. "Odpalujeme show, držte si koule!"

BoyBand (Boy Wonder & Idea) - BoyBandLinky:

Web:
www.ReggieNoble.com

www.tynikdy.cz

Další videa:

Redman - Let's Get DirtyRedman - I'll Bee DatRedman - Whateva ManRedman - FunkoramaRedman ft. Method Man & R.E.A.D.Y. Roc - Lookn Fly TooRedman - Tonight's The NightRedman & K-Solo - It's Like ThatRedman - Can't WaitBoy Wonder - Píšem vetyHip Hop Reality 14 - Boy Wonder

Funk Doctor Boombox
13.5.2013, LMB:

REDMAN /Def Squad, USA/
Boy Wonder & DJ Fatte /TyNikdy/

Předprodej: Eventim, Ticketpro, Ticketstream, Ticketportal a pokladna Lucerna Music Bar (zde bez poplatků)

Ceny lístků:
Předprodej - do 13.4.: 400,- Kč + poplatky
Předprodej - do akce: 500,- Kč + poplatky
Na místě: 600,- Kč
Kombo ticket - Redman + Dope DOD (16.5. v LMB) do 13.4.: 650,- Kč + poplatky
Kombo ticket - Redman + Dope DOD (16.5. v LMB) do akce: 800,- Kč + poplatky

Lucerna Music Bar, Praha 1, Vodičkova 36, Czech Republic
mapa

Přidat příspěvek (2)
Jméno: 
Kód:
Kód:
Funky Doctor

line-up pleas brother ;)

Funk Doctor

Welcome ;)

 
Queens x Hip Hop Shop